چاپ برچسب ، استیکر و مش

مش متریالی مهم در چاپ فضای خارجی و همچنین فضای داخلی است. چاپ مش از بهترین نوع ‏PVC‏ و به صورت ‏شبکه‌ای دارای سوراخ‌های ریز (با نام انگلیسی‏‎ One Way Vision Film‏) تولید می شود.

خصوصیت اصلی متریال مش امکان گذر نور و دیدن فضای پشتی آن، در کنار ‏کیفیت خوب چاپ و تصویر بر روی آن است. ‏مش در دو نوع معمولی و چسب دار تولید می شود . صفحات مش در ‏عرض های متنوع موجود است.‏ چاپ وینیل یا استیکر می تواند از متریال نازک و جنس پی وی سی باشد که پشت آن حالت چسبکی دارد. این نوع چاپ ضد آب بوده و قابلیت شستشو دارد. مقاومت بالا در برابر پارگی دیگر ویژگی مهم چاپ استیکر است. مواد به کار رفته در چاپ استیکر به دلیل فرم و قابلیت های ویژه ای که دارند( به صورت برچسب و نصب راحت به روی سطوح مختلف به ‌خصوص شیشه)، به شکل های گوناگون، کاربرد فراوانی در صنعت تبلیغات دارند. استیکر بر روی سطوح مختلف مثل شیشه، پلاستیک، گچ و غیره  می چسبد.

موارد استفاده :

چاپ مش جهت استفاده در دکورها و استند های نمایشگاهی و یا ‏پارتیشن بندی فضاهای مختلف (به همراه طرح و تصویر دلخواه بر روی آن)

چاپ استیکر می توان در دو حوزه ی تبلیغات تجاری و تزیین محیط و نمایشگاه ها استفاده کرد. به علاوه برای تبلیغ نمایش لوگو، اطلاعات جانبی و خدمات فروش(و پس از فروش) یک محصول می توان روی دیوارها و سطوح شیشه‌ای در پاساژها و مراکز تجاری استیکر چسباند.

سایر خدمات :